PARKIET Produkcja
Blaty kuchenne Circles

 

BLATY LITE

Piękne a zarazem niezwykle ciekawe będą blaty kuchenne  wykonane z lameli litych, wykonane ze stosunkowo dużych elementów, które są  łączone na całej szerokości. Blaty te sprawiają wrażenie jednej całości, są jakby wykonane z jednego pnia. Są piękne, dostojne i ciężkie. Najlepiej sprawdzą się w kuchniach klasycznych o charakterze rustykalnym lub country. Doskonale uzupełnią również meble z elementami dawnymi czyli w stylu eklektycznym. Sprawdzą się również w kuchniach tzw. angielskich.

Trzeba jednak pamiętać, aby do każdego stylu odpowiednio wykończyć powierzchnię górną i krawędzie boczne takich blatów. Do kuchni w stylu angielskim należy wykonać odpowiednio rzeżbione krawędzie.


 BLATY LITE NEW

Blaty z lameli litych łączonych na mikrowczepy, czyli skaładające się z nieco drobniejszych elementów niż blaty lite. Te blaty mają nieco inny charakter spowodowany tym,  że powierzchnia jest wyrażnie podzielona, złożona z wąskich, długich prostokątów. Takie blaty najlepiej sprawdzą się w prostych i nowoczesnych kuchniach, również doskonale dopełnią styl industrialny .

 Drewniany blat kuchenny Lity blat kuchenny Blat kuchenny

Lity blat dębowy na mikrowczepy

BLATY STYLOWE

Blaty stylowe, to blaty drewniane wykonane jako indywidualny projekt. To wersja ekskluzywna i niepowtarzalna. Takie blaty polecamy do kuchni w dawnym stylu , do kuchni w stylu eklektycznym, jak również do kuchni tzw. angielskich.  Blaty stylowe mogą być zastosowane również w meblach nowoczesnych. W tym przypadku meble nowoczesne muszą być niezwykle starannie zaprojektowane.

Wykonanie blatów stylowych wymaga indywidualnego podejścia do projektu i wykonania. Przygotowane elementy drewniane blatu  zgodnie z projektem są naklejane  na odpowiednie podłoże, szlifowane a na koniec lakierowane lub olejowane.

Blat kuchenny merbau  Blat merbau- jodła  Blat wzór jodła - merbau

Blat przygotowany do zamontowania z drewna merbau, wzór jodła

 

Wykończenie blatu


Proponowane sposoby obróbki blatu

 

Aby otrzymać dokładną ofertę cenową na wykonanie blatów należy nadesłać do nas na adres wycena@parkietmann.com.pl  dokładne wymiary blatów, określić materiał i kolor oraz rodzaj wykończenia krawędzi.


 

Drewniane blaty kuchenne z drewna, blaty drewniane, blaty drewniane piaseczno, blaty drewniane warszawa, kuchenne blaty z dębu, blaty kuchenne z dębu, dębowe blaty kuchenne , blaty kuchenne z drewna warszawa, blaty kuchenne na zamówienie, blaty kuchenne olejowane, blaty kuchenne piaseczno, blaty kuchenne lakierowane, blaty kuchenne montaż, blaty kuchenne piaseczno, blaty kuchenne z montażem i dostawą, blaty kuchenne na indywidualne zamówienie, blaty kuchenne z dębu warszawa, blaty kuchenne dąb warszawa, blaty kuchenne montaż piaseczno, blaty kuchenne montaż warszawa, blaty drewniane z montażem piaseczno, blaty drewniane z montażem warszawa, blaty kuchenne z jesionu, blaty kuchenne z drewna jesionu, blaty jesionowe, blaty kuchenne jasne, blaty jesionowe olejowane, blaty jesionowe olejowane kolor, blaty jesionowe wycena, blaty jesionowe piaseczno warszawa, blaty drewniane piaseczno i warszawa, blaty jesionowe na indywidualne zamówienie