PARKIET Produkcja
Podłogi bielone Circles


Oferujemy Państwu parkiety i deski z drewna litego dębu i jesionu w wersji FINISH poddane dodatkowo koloryzacji, wybieleniu.
        Podłogi BIELONE w wersji finish są  przygotowne do montażu, nie wymagające cyklinowania, szpachlowania ani lakierowania lub olejowania. Po zamontowania podłogi te  mogą być niemal od razu użytkowane.  

Oferowane deski i parkiety wykończane są zarówno olejem jak i lakierem.  Kolorystykę barwionych podłóg  znajdą Państwo poniżej.  Podstawowe grubości tych podłóg to 22 i 16mm. Podłogi w wersji FINISH zarówno parkiety jak i deski można wielokrotnie poddawać renowacji.


 

DĄB

Deska dąb natur - olej Polar Deska dąb natur - olej Polar szczotkowany

Deska dąb olejowana - Polar           Desa dąb olejowana - Polar szczotkowany

Bianco lakiet

Deska dąb lakierowana - BIANCO 

JESION

deska jesion - olej Polar

   Deska jesion olejowana - Polar

 
     

 

W naszej ofercie znajdą Państwo również różnobarwne i starzone podłogi z litego drewna zarówno z dębu jak i jesionu. Więcej na ten temat w zakładce finish podłogi.

Poniżej przykładowe realizacje podłóg drewnianych o różnym stopniu wybielania w połączeniu z wędzeniem lub szczotkowaniem.

 Deska dąb bielony olejem
Jesion wędzony bielony
     
 Deska dębowa starzona, szczotkowana, jednoraowo bielona

DESKA DĘBOWA STARZONA, SZCZOTKOWANA, JEDNORAOWO BIELONAparkiet warszawa    wzór słowiczyński   wzór jodełka francuska   parkiet jesion  cennik  dąb   klon   akacja   wzór bursztynowy   jesion   wzór wersalski  parkiety piaseczno   producent podłóg drewnianych   producent deski  producent parkietó   parkiety mazowsze      PARKIETY WARSZAWA      DESKA PODŁOGOWA WARSZAWA   PARKIETY PAŁACOWE WARSZAWA     WZORY PARKIETÓW PAŁACOWYCH      PRODUCENT DESEK PODŁOGOWYCH WARSZAWA      RENOWACJA STARYCH PODŁÓG DREWNIANYCH  RENOWACJA PARKIETÓW PAŁACOWYCH   REKONSTRUKCJA STARYCH PODŁÓG DREWNIANYCH  DORABIANIE STARYCH PODŁÓG DREWNIANYCH
PODŁOGI PAŁACOWE  PARKIETY PAŁACOWE  PODŁOGI   PAŁACOWE WARSZAWA   
PARKIETY   PAŁACOWE WARSZAWA