PARKIET Produkcja
Blaty kuchenne Circles

 

BLATY LITE

Piękne a zarazem niezwykle ciekawe będą blaty kuchenne  wykonane z lameli litych, wykonane ze stosunkowo dużych elementów, które są  łączone na całej szerokości. Blaty te sprawiają wrażenie jednej całości, są jakby wykonane z jednego pnia. Są piękne, dostojne i ciężkie. Najlepiej sprawdzą się w kuchniach klasycznych o charakterze rustykalnym lub country. Doskonale uzupełnią również meble z elementami dawnymi czyli w stylu eklektycznym. Sprawdzą się również w kuchniach tzw. angielskich.

Trzeba jednak pamiętać, aby do każdego stylu odpowiednio wykończyć powierzchnię górną i krawędzie boczne takich blatów. Do kuchni w stylu angielskim należy wykonać odpowiednio rzeżbione krawędzie.


 BLATY LITE NEW

Blaty z lameli litych łączonych na mikrowczepy, czyli skaładające się z nieco drobniejszych elementów niż blaty lite. Te blaty mają nieco inny charakter spowodowany tym,  że powierzchnia jest wyrażnie podzielona, złożona z wąskich, długich prostokątów. Takie blaty najlepiej sprawdzą się w prostych i nowoczesnych kuchniach, również doskonale dopełnią styl industrialny .

 Parapet dąb bejca Stół dębowy 

 Drewniany blat kuchenny Lity blat kuchenny Blat kuchenny

Lity blat dębowy na mikrowczepy

BLATY STYLOWE

Blaty stylowe, to blaty drewniane wykonane jako indywidualny projekt. To wersja ekskluzywna i niepowtarzalna. Takie blaty polecamy do kuchni w dawnym stylu , do kuchni w stylu eklektycznym, jak również do kuchni tzw. angielskich.  Blaty stylowe mogą być zastosowane również w meblach nowoczesnych. W tym przypadku meble nowoczesne muszą być niezwykle starannie zaprojektowane.

Wykonanie blatów stylowych wymaga indywidualnego podejścia do projektu i wykonania. Przygotowane elementy drewniane blatu  zgodnie z projektem są naklejane  na odpowiednie podłoże, szlifowane a na koniec lakierowane lub olejowane.

Blat kuchenny merbau  Blat merbau- jodła  Blat wzór jodła - merbau

Blat przygotowany do zamontowania z drewna merbau, wzór jodła

 

Wykończenie blatu


Proponowane sposoby obróbki blatu

 

Aby otrzymać dokładną ofertę cenową na wykonanie blatów należy nadesłać do nas na adres wycena@parkietmann.com.pl  dokładne wymiary blatów, określić materiał i kolor oraz rodzaj wykończenia krawędzi.


 

Drewniane blaty kuchenne z drewna, blaty drewniane, blaty drewniane piaseczno, blaty drewniane warszawa, kuchenne blaty z dębu, blaty kuchenne z dębu, dębowe blaty kuchenne , blaty kuchenne z drewna warszawa, blaty kuchenne na zamówienie, blaty kuchenne olejowane, blaty kuchenne piaseczno, blaty kuchenne lakierowane, blaty kuchenne montaż, blaty kuchenne piaseczno, blaty kuchenne z montażem i dostawą, blaty kuchenne na indywidualne zamówienie, blaty kuchenne z dębu warszawa, blaty kuchenne dąb warszawa, blaty kuchenne montaż piaseczno, blaty kuchenne montaż warszawa, blaty drewniane z montażem piaseczno, blaty drewniane z montażem warszawa, blaty kuchenne z jesionu, blaty kuchenne z drewna jesionu, blaty jesionowe, blaty kuchenne jasne, blaty jesionowe olejowane, blaty jesionowe olejowane kolor, blaty jesionowe wycena, blaty jesionowe piaseczno warszawa, blaty drewniane piaseczno i warszawa, blaty jesionowe na indywidualne zamówienie